Mirëserdhët!

Tropikal Resort është padiskutim vendi ideal për pushimet tuaja në Shqipëri.  

Mjedis luksoz, ambjente shlodhëse, pishinë dhe plazh, ushqim i shijshëm dhe i freskët, hapësirë e gjelbëruar, dhoma të arreduara bukur, ku gjithcka është e mirëmenduar për t’ju falur kënaqësi dhe relaks. Dhe te gjitha këto i gjeni shumë pranë kryeqytetit Tiranë dhe Aeroportit Ndërkombëtar të vendit “Nënë Tereza” (35 km) dhe 6 km larg qytetit të dytë të madh ne Shqipëri, Durrës.

Tropikal Resort është ndoshta një prej resorteve më të mëdha në Shqipëri, të ofruara të gjitha në një vend: hoteli, restoranti, plazhi, salla e konferencave per takime biznesi, kopshti i gjelbëruar, këndi i lojërave, mjedisi sportiv.

Jemi rezidenca e skuadrës kombëtare të futbollit, i vetmi resort në Shqipëri më fushë moderne futbolli dhe mjedise të tjera të bollshme sportive.

Tropikal është vendi ideal për dasmën tuaj, ngjarjen më të rëndësishme për ju, ku dashuria ndihet në çdo detaj për t’ua bërë këtë ditë unike dhe të paharrueshme.

Tropikal Resort përbëhet nga një ndërtesë e re dhe moderne 4 katëshe, me dhoma të arreduara këndshëm dhe me shije, si dhe nga disa vila të vogla (bungalows). 

Mirësevini në Tropikal, ndoshta resorti i madhi në Shqipëri.

Tropikal Resort Video