Informacion
Kontaktoni
Emri:  
E-mail:  
Tel:  
Pershkrim   
 
TROPIKAL RESORT

Tropikal Resort eshte absolutisht destinacioni kryesor i turisteve shqiptar dhe te huaj. Te cilet dine se  cfar kerkojne nga nje resort si edhe e njohin mire shijen e komfortit,luksit dhe elegances,detaje qe karakterizojne resortin tone.

Tropikal resort eshte i pozicionuar ne qytetin e Durresit me nje hapesire prej disa hektaresh dhe qendron mes bukurise natyrore aty ku qetesia e gjelberimi nderthuret natyrshem me kenaqesine dhe sharimin e brigjjeve te Adriatikut. Largesia nga deti eshte 0 m.

Tropikal Resort cdokush ka mundesine te gjej gjithcka qe kerkon ne nje vend te vetem . Bare, Restorante, Disko Verore, Sherbime ne Plazh, Sherbime ne Pishine, Ekipe Animatoresh, Aktivitete Muzikore, Kend Lojrash dhe Ambjente Sportive, Organizim Eventesh te ndryshem, Salle Konferencash.

Resorti yne gjithashtu ofron Sherbime si :Parking te Siguruar,
Survejim me Kamera, Security Staff, Qender Shendetsore,Sherbim Lavnterie, Bay Wach.

 Newsletter
Sportet
Rrjete Sociale
Tropikal Resort, Durres, Albania
info@tropikalresort.com
Check-in Check-out
temperatura  21°c