Mrekullia buzë detit Adriatik
Në resortin tonë gjeni çdo gjë në një vend të vetëm: bare, restorante, disko verore, shërbim në plazh, shërbim në pishinë, ekipe animatorësh, aktivitete muzikore, kënd lojërash për fëmijë, mjedise sportive, fusha futbolli, mjedise për organizimin e dasmave, salla konferencash etj. Tropikal është gjithashtu rezidenca e preferuar e gjithe ekipeve sportive vendase dhe të huaja si dhe rezidenca e përhershme e ekipit futbollistik Skëndërbeu. Tropikal Resort, mrekullia buzë detit Adriatik
4 Yje
Hoteli është i ri, shumë modern me dhoma të dekoruara bukur. Hoteli është listuar si hotel me 4 yje. Ndërsa vilat e vogla që kanë qenë godina ekzistuese, janë rikonstruktuar në vitet e fundit, dhe janë të listuara me 3 yje.
Hotel Modern
Qendra e Durrësit është 6 km larg, ndërsa Aeroporti Ndërkombëtar Nënë Tereza, është 35 km larg. Tropikal Resort përbëhet nga një hotel modern 5 katësh dhe 5 godina të vogla të quajtura bungalows.
Resort Gjigand
Ka një hapësirë të madhe të gjelbër dhe natyrë të bukur. Plazhi privat dhe pishina e bukur, kopshti i mirëmbajtur dhe i lulëzuar në çdo stinë, ku nuk mungojnë pemët tropikale karakteristike, e bëjnë unik këtë Resort në zonën e Durrësit, por ai gjithashtu konsiderohet dhe një ndër më të preferuarit në Shqipëri.
Tropikal Resort Video
Shikoni videon per te mesuar me teper rreth nesh
Login Form
Register Form