Dhoma Standarte

Starting from :
95.00€
 • View :
  Sea view
 • Room Size :
  15 m2
 • Max People :
  3
 • Facilities :
  TV, Shërbim në dhomë, Ajër i kondicionuar, Shërbimi Pastrimit, Free WiFi, Tharese, Minibar

Dhomat tona standarde kanë hapësirë rreth 15 metra katrorë. Janë të mobiluara këndshëm dhe i përshtaten kërkesave tuaja. Nëse doni dhoma me pamje nga deti, apo nga kopshti, dhoma dopje apo teke, dhomat standarde janë zgjedhja ideale për shumicën e klientëve tanë.

Të gjitha dhomat standarde janë të pajisura me ajër të kondicionuar, me minibar, dollap, televior dhe kasafortë. Gjithashtu ka shërbim Wi-Fi. Tualeti ofron gjithë kushtet e nevojshme, dush dhe ujë 24 orë, peshqirë të pastër, e gjithçka ju duhet.

Room 1 :
Room {{id_}} :
Rating system is not enabled. Please check your settings.
Room Availability
Below calendar shows the availability status of this room
Not Available
Available
1
Today
Other Rooms
List of other rooms that you might be interested
Suita pamje nga deti
Starting from :
220.00€
Suitat tona janë të bollshme, me hapësirë 40 metra katrorë, ku ju mund të relaksoheni pa fund me partnerin apo familjen tuaj.
Bungalow dyshe
Starting from :
60.00€
Janë mjediset më të preferuara dhe më të përzgjedhura për klientët, për vetë privatësinë që ato ofrojnë si dhe për çmimet shumë të arsyeshme.
Apartament
Starting from :
90.00€
Janë mjediset më të preferuara dhe më të përzgjedhura për klientët, për vetë privatësinë që ato ofrojnë si dhe për çmimet shumë të arsyeshme.
Dhoma Superiore me pamje nga pishat
Starting from :
110.00€
Janë absolutisht më të këndshme dhe te arreduara me shije. Kanë hapësirë 18 m katorë, ballkon, me pamje nga deti apo nga kopshti, divan, dollap, televizor, ajër të kondicionuar dhe minibar.
Bungalow treshe
Starting from :
75.00€
Janë mjediset më të preferuara dhe më të përzgjedhura për klientët, për vetë privatësinë që ato ofrojnë si dhe për çmimet shumë të arsyeshme.
Suita pamje nga pishat
Starting from :
200.00€
Suitat tona janë të bollshme, me hapësirë 40 metra katrorë, ku ju mund të relaksoheni pa fund me partnerin apo familjen tuaj.
Dhoma superiore me pamje nga deti
Starting from :
130.00€
Janë absolutisht më të këndshme dhe te arreduara me shije. Kanë hapësirë 18 m katorë, ballkon, me pamje nga deti apo nga kopshti, divan, dollap, televizor, ajër të kondicionuar dhe minibar.
Login Form
Register Form