Dhoma superiore me pamje nga deti

Starting from :
130.00€
  • View :
    Sea view
  • Max People :
    2
  • Facilities :
    TV, Shërbim në dhomë, Ajër i kondicionuar, Shërbimi Pastrimit, Free WiFi, Tharese, Minibar

Janë absolutisht më të këndshme dhe te arreduara me shije. Kanë hapësirë 18 m katorë, ballkon, me pamje nga deti apo nga kopshti, divan, dollap, televizor, ajër të kondicionuar dhe minibar. Shtretërit sigurisht sipas kërkesës tuaj, dopje apo tek.
Tualetet ofrojnë gjithcka që ju duhet, dush, tharese floku, peshqirë etj.
Gjithashtu dhomat kanë kasafortë dhe shërbim interneti Wi-Fi. Dhomat superiore janë me hapësirë të bollshme dhe të ofrojne relaks e kenaqësi.

Room 1 :
Room {{id_}} :
Rating system is not enabled. Please check your settings.
Room Availability
Below calendar shows the availability status of this room
Not Available
Available
1
Today
Other Rooms
List of other rooms that you might be interested
Suita pamje nga pishat
Starting from :
200.00€
Suitat tona janë të bollshme, me hapësirë 40 metra katrorë, ku ju mund të relaksoheni pa fund me partnerin apo familjen tuaj.
Bungalow treshe
Starting from :
75.00€
Janë mjediset më të preferuara dhe më të përzgjedhura për klientët, për vetë privatësinë që ato ofrojnë si dhe për çmimet shumë të arsyeshme.
Dhoma Superiore me pamje nga pishat
Starting from :
110.00€
Janë absolutisht më të këndshme dhe te arreduara me shije. Kanë hapësirë 18 m katorë, ballkon, me pamje nga deti apo nga kopshti, divan, dollap, televizor, ajër të kondicionuar dhe minibar.
Dhoma Standarte
Starting from :
95.00€
Janë të mobiluara këndshëm dhe i përshtaten kërkesave tuaja.
Apartament
Starting from :
90.00€
Janë mjediset më të preferuara dhe më të përzgjedhura për klientët, për vetë privatësinë që ato ofrojnë si dhe për çmimet shumë të arsyeshme.
Bungalow dyshe
Starting from :
60.00€
Janë mjediset më të preferuara dhe më të përzgjedhura për klientët, për vetë privatësinë që ato ofrojnë si dhe për çmimet shumë të arsyeshme.
Suita pamje nga deti
Starting from :
220.00€
Suitat tona janë të bollshme, me hapësirë 40 metra katrorë, ku ju mund të relaksoheni pa fund me partnerin apo familjen tuaj.
Login Form
Register Form